„Fabryka Światła” to salon oświetlenia w Rzeszowie proponujący swoim klientom najlepsze i najpiękniejsze lampy, kinkiety, plafony oraz bogatą ofertę akcesoriów. Nasze produkty pozwalają nie tylko zadbać o odpowiednie światło w pomieszczeniu, ale także nadają mu wyjątkowy oraz unikatowy charakter.

Nasza sklep z lampami w Rzeszowie oferuje produkty wyjątkowe, które epatują pietyzmem wykonania, jakością użytych materiałów oraz wspaniałym designem.  Dbamy bardzo o to, by prócz wysokiego stopnia funkcjonalności każda proponowana przez nas lampa odznaczała się cudownym wzornictwem – od klasycznych form, po te futurystyczne i nowoczesne. Zapewniają to najlepsi producenci, którzy cieszą się uznaniem w wielu krajach świata. Piękno idzie tutaj w parze z trwałością, ponieważ wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Szeroki wybór z pewnością zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta. Nasz salon oferuje jeden z największych wyborów lamp w Rzeszowie. Światło potrafi być prawdziwą ozdobą pomieszczenia, dlatego wszystkie nasze lampy są prezentowane w taki sposób, by klient miał możliwość zobaczenia, jak prezentują się w naturalnych warunkach. Służą temu specjalnie  urządzone pomieszczenia. Pozwala to na dokonanie właściwego wyboru. „Fabryka Światła” to oprócz wspaniałych lamp również profesjonalny salon oświetlenia LED w Rzeszowie. Klienci mają do wyboru bogatą ofertę żarówek, list, taśmy, zasilaczy czy ściemniaczy. Ofertę sklepu uzupełnia niezbędny osprzęt elektryczny, niezbędny do montażu zakupionych produktów.

Rzeszów
„Fabryka Światła”,
ul. Tadeusza Rejtana 8,
35-310 RzeszówPn-Pt: 9:00-17:00
Sob: 10:00-13:00

tel. 508 013 808
rzeszow@at-fabrykaswiatla.pl

Skupiamy się bardzo mocno na perfekcyjnej obsłudze każdego potencjalnego klienta. Jesteśmy bowiem na równi zainteresowani wielkimi kontrahentami nabywającymi hurtowe ilości, jak również indywidualnymi kupującymi, którzy poszukują solidnych rozwiązań do własnego domu. W taki właśnie sposób budujemy popularność naszych salonów w całej Polsce, jednocześnie dbając o przekazywanie solidnych i sprawdzonych informacji każdemu zainteresowanemu.