Poznański ekskluzywny salon oświetleniowy „Fabryka Światła” zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, w ekskluzywnej dzielnicy Jeżyce. Znajduje się tuż obok nowoczesnego wieżowca Omega, który góruje nad okolicą. Oferta sklepu jest niezwykle szeroka i skupia się na produktach wyjątkowych. To co odróżnia nas od innych salonów oświetlenia w Poznaniu to nacisk jaki kładziemy na wysoką jakość wykonania, najlepsze materiały i niepowtarzalne wzornictwo oferowanych przez nas produktów. A to wszystko w niezwykle atrakcyjnym stosunku ceny do jakości.

Poznań
„Fabryka Światła”,
ul. Olsztyńska 2,
60-416 PoznańPn-Pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-14:00

tel. 508 036 976
poznan@at-fabrykaswiatla.pl

Proponujemy Państwu oświetlenie, bogaty wybór lamp i innych akcesoriów zarówno w stylu klasycznym jak i modernistycznym. Nasze lampy cechuje niebanalne wzornictwo, ekskluzywny charakter, a przy tym trwałość wykonania i niezwykle funkcjonalny charakter. Wysoką jakość zapewniają dostawcy, którzy są uznanymi w wielu krajach producentami oświetlenia. Posiadamy jeden z największych wyborów lamp w Poznaniu, który zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta. W ofercie naszego salonu znajduje się oświetlenie wiszące, lampy podłogowe, stołowe, kinkiety czy plafony. Specjalnie przygotowana ekspozycja w sklepie pozwala na zobaczenia, jak lampy prezentują się w urządzonym pomieszczeniu i jaką ozdobą domu lub mieszkania mogą być. Jest to również inspiracja dla odwiedzających nasz salon. To dla nas ważne by klienci mogli zapoznać się z towarem przed jego zakupem tak, by mógł spełnić jak najlepiej ich oczekiwania. Nasz salon oświetlenia w Poznaniu oferuje również dużą ofertę oświetlenia typu LED. Ten rodzaj światła jest niezwykle energooszczędny, a daje przy tym niemal nieskończone możliwości w zakresie jego wykorzystania i aranżacji. Sklep oprócz tradycyjnych żarówek LED proponuje także listwy oświetleniowe LED, taśmy, ściemniacze czy zasilacze. W ofercie sklepu znajdują się również tradycyjne żarówki oraz inne akcesoria elektryczne, takie jak latarki czy zasilające je baterie. Wybór uzupełnia specjalistyczny osprzęt, który pozwala na montaż zakupionego oświetlenia.

Naszym nadrzędnym celem jest możliwość dopasowania produktu do niemal każdego typu wnętrza w taki sposób, aby stał się on nie tylko źródłem światła, lecz również prawdziwą ozdobą i powodem do dumy dla jego właścicieli. Każdemu klientowi proponujemy kompleksową obsługę zapewnianą przez szereg wykwalifikowanych pracowników, fachową poradę i maksymalną uwagę. Liczy się dla nas przede wszystkim zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych Gości oraz ich pełne zadowolenie.