Salon „Fabryka Światła” w Krotoszynie to nowoczesny sklep oferujący swoim klientom najwyższej jakości lampy oraz inne produkty niezbędne do oświetlenia domu lub mieszkania. Światło to nie tylko jasność jakiej potrzebujemy w codziennym życiu, ale również sposób na upiększenia wnętrza i dodania mu niepowtarzalnego charakteru. Dlatego właśnie warto odwiedzić nasz salon oświetlenia w Krotoszynie i przekonać się o tym samemu.  Nasza placówka jest bardzo dobrze zlokalizowana, posiada bardzo dużą przestrzeń użytkową oraz dysponuje własnym parkingiem dla klientów

Krotoszyn
„Fabryka Światła”,
ul. Kołłątaja 11,
63-700 KrotoszynPn-Pt: 9:00-17:00
Sob: 10:00-13:00

tel. 508 013 826
biuro@at-fabrykaswiatla.pl

Nasz sklep z lampami w Krotoszynie oferuje bogaty wybór produktów. W asortymencie znajdują się zarówno lampy o klasycznym wyglądzie i wzornictwie, jak i te w bardzie nowoczesnych stylu, które zadowolą miłośników sztuki i designu. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, co gwarantuje wysoką jakość zakupionych produktów oraz trwałość ich użytkowania. W odpowiednim wyborze pomaga z pewnością wspaniała ekspozycja. Została ona zaprojektowana w taki sposób, by każdy mógł jak najlepiej zapoznać się z produktem przed jego zakupem. Dla klientów ceniących sobie wysoki poziom estetyki w ofercie salonu znajduje się wiele  ekskluzywnych towarów o wyjątkowej urodzie, jak chociażby lampy zbudowane z kryształów Swarovskiego.  Oprócz najpiękniejszych lamp w Krotoszynie oferujemy swoim klientom także dużą gamę produktów oświetleniowych typu LED na którą składają się żarówki, listwy czy taśmy z wbudowanymi lampkami. Jest to idealne rozwiązanie do wszelkiego typu wnętrz, gdzie nie sprawdzają się klasyczne rozwiązania. Pozostała oferta w postaci akcesoriów oraz osprzętu elektrycznego jest również bardzo bogata.

Naszym nadrzędnym celem jest wysoka jakość oferowanych produktów oraz profesjonalne podejście do klienta. Nasi pracownicy są świetnie wyszkoleni, posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, co zapewnia kompleksową i fachową obsługę. Klient oraz jego potrzeby są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu i przekonania się o tym  osobiście.